Jedinečný pohľad do sveta investícií je naše

UMENIE

Prepájame svet investícií a svet umenia do jedného diela

Od roku 2016 vzniklo v každej našej reklamnej kampani unikátne autorské dielo v spolupráci s niektorým z uznávaných umelcov alebo s mladým talentom.

Umenie je forma, ktorou sa chceme prezentovať aj naďalej, a naše kampane sú prostriedkom, ako priblížiť autorov a ich tvorbu čo najbližšie ľuďom.

Autori, s ktorými sme mali tú česť už spolupracovať:

Zuzana Zeman

Svojimi dielami nadväzuje na rodinné dedičstvo vynikajúcich dizajnov a bezkonkurenčného remeselného spracovania. Jej záznam pôvodnej tvorby je doplnený o technické znalosti v oblasti diamantov a farebných kameňov. Narodila sa na Slovensku, má vzdelanie vo Francúzsku a Spojených štátoch. Certifikovaný absolvent Amerického Gemologického Inštitútu (GIA). Hlavnú úlohu v kampani J&T BANKY zohral prsteň zo zbierky Emerald Green Onyx, leštený 18k ružový zlatý set so smaragdmi, ružovými a žltými zafírmi. Ručná výroba.

pozrieť video

MICHAELA
SKOVRANOVA

Michaela Skovranova je úspešná filmárka, fotografka, režisérka a dokumentaristka. Slovenka žijúca v Austrálii, sa zameriava na dokumentovanie fascinujúceho podvodného sveta. Jej silné fotografie, nabité emóciami a silou, získali vo svete mnoho významných ocenení. O jej talente nesporne svedčí, že pracuje a tvorí napr. pre National Geographic alebo Olympus Australia.

pozrieť video

Andrej Jančovič

Ústredným prvkom najnovšej kampane J&T BANKY je umelecké dielo od slovenského sklárskeho umelca Andreja Jančoviča. Vo svojej tvorbe sa venuje geometrickým formám a popri tavenej plastike sa zameriava aj na optické sklo. Andrej patrí k nádejným pokračovateľom slovenského sklárskeho umenia.

pozrieť video

Patrícia Koyšová

Maliarka, ktorá sa nedotýka plátna. Nadaná Patrícia Koyšová pri svojej tvorbe pracuje s industriálnymi nástrojmi, vďaka čomu jej unikátne abstraktné diela zanechávajú silný vizuálny zážitok.

pozrieť video

AŠOT HAAS

O jedno z produkčne najnáročnejších diel, ktoré sa objavili v komunikácii banky, sa postaral pozoruhodný umelec Ašot Haas. Venuje sa širokému spektru výtvarnej tvorby od sochy, skla cez maľby a grafiky až po experimentálne disciplíny, ktoré vás dostanú na prvý pohľad.

pozrieť video

Nina Weisslechner

Výnimočný talent modernej grafickej tvorby Nina Weisslechner sa podpísala pod jednu z vizuálne najzaujímavejších kampaní banky. Jej neopakovateľné diela je možné nájsť v mnohých verejných i súkromných zbierkach doma i v zahraničí.

pozrieť video

ANDREA ZVADOVÁ

Fotografie Andrey Zvadovej vás prinútia na chvíľu postáť a vychutnať si estetický zážitok, ktorý z nich ide. Šikovná fotografka s výnimočným citom pre detail, pôsobiaca v Londýne, ale aj na Slovensku, sa významne spolupodieľala na kampani k dlhopisu Eurovea.

pozrieť video