Jedinečný pohľad do sveta investícií je naše

UMENIE

Prepájame svet investícií a svet umenia do jedného diela

Od roku 2016 vzniklo v každej našej reklamnej kampani unikátne autorské dielo v spolupráci s niektorým z uznávaných umelcov alebo s mladým talentom.

Umenie je forma, ktorou sa chceme prezentovať aj naďalej, a naše kampane sú prostriedkom, ako priblížiť autorov a ich tvorbu čo najbližšie ľuďom.

Autori, s ktorými sme mali tú česť už spolupracovať:

Andrej Jančovič

Ústredným prvkom najnovšej kampane J&T Banky je umelecké dielo od slovenského sklárskeho umelca Andreja Jančoviča. Vo svojej tvorbe sa venuje geometrickým formám a popri tavenej plastike sa zameriava aj na optické sklo. Andrej patrí k nádejným pokračovateľom slovenského sklárskeho umenia.

pozrieť video

Patrícia Koyšová

Maliarka, ktorá sa nedotýka plátna. Nadaná Patrícia Koyšová pri svojej tvorbe pracuje s industriálnymi nástrojmi, vďaka čomu jej unikátne abstraktné diela zanechávajú silný vizuálny zážitok.

pozrieť video

AŠOT HAAS

O jedno z produkčne najnáročnejších diel, ktoré sa objavili v komunikácii banky, sa postaral pozoruhodný umelec Ašot Haas. Venuje sa širokému spektru výtvarnej tvorby od sochy, skla cez maľby a grafiky až po experimentálne disciplíny, ktoré vás dostanú na prvý pohľad.

pozrieť video

Nina Weisslechner

Výnimočný talent modernej grafickej tvorby Nina Weisslechner sa podpísala pod jednu z vizuálne najzaujímavejších kampaní banky. Jej neopakovateľné diela je možné nájsť v mnohých verejných i súkromných zbierkach doma i v zahraničí.

pozrieť video

ANDREA ZVADOVÁ

Fotografie Andrey Zvadovej vás prinútia na chvíľu postáť a vychutnať si estetický zážitok, ktorý z nich ide. Šikovná fotografka s výnimočným citom pre detail, pôsobiaca v Londýne, ale aj na Slovensku, sa významne spolupodieľala na kampani k dlhopisu Eurovea.

pozrieť video

Dušan Kállay

Významný a uznávaný výtvarník, maliar, grafik a ilustrátor Dušan Kállay sa podieľal aj na jednej z kampaní JT Banky. Jeho diela získali mnoho významných ocenení a milovníci umenia ich mohli vidieť na viac ako 110 výstavách na Slovensku, ale aj v zahraničí.

pozrieť obrázok