Jedinečný pohľad do sveta investícií je naše

UMENIE

Prepájame svet investícií a svet umenia do jedného diela

Od roku 2016 vzniklo v každej našej reklamnej kampani unikátne autorské dielo v spolupráci s niektorým z uznávaných umelcov alebo s mladým talentom.

Umenie je forma, ktorou sa chceme prezentovať aj naďalej, a naše kampane sú prostriedkom, ako priblížiť autorov a ich tvorbu čo najbližšie ľuďom.

Autori, s ktorými sme mali tú česť už spolupracovať:

sedemminut

sedemminut sa o svetlo začal zaujímať najprv ako fotograf, neskôr získal uplatnenie ako svetelný dizajnér divadelných predstavení. Postupným objavovaním nových technológií si do svetelného portfólia pridal aj projekciu ako netradičný zdroj svetla na javisku alebo svetelné objekty pre site-specific performance. Všetky tieto skúsenosti využíva pri svojej vlastnej tvorbe, v ktorej spája technický svet s umením.

pozrieť video

MICHAELA
SKOVRANOVA

Michaela Skovranova je úspešná filmárka, fotografka, režisérka a dokumentaristka. Slovenka žijúca v Austrálii, sa zameriava na dokumentovanie fascinujúceho podvodného sveta. Jej silné fotografie, nabité emóciami a silou, získali vo svete mnoho významných ocenení. O jej talente nesporne svedčí, že pracuje a tvorí napr. pre National Geographic alebo Olympus Australia.

pozrieť video

Andrej Jančovič

Ústredným prvkom najnovšej kampane J&T BANKY je umelecké dielo od slovenského sklárskeho umelca Andreja Jančoviča. Vo svojej tvorbe sa venuje geometrickým formám a popri tavenej plastike sa zameriava aj na optické sklo. Andrej patrí k nádejným pokračovateľom slovenského sklárskeho umenia.

pozrieť video

Patrícia Koyšová

Maliarka, ktorá sa nedotýka plátna. Nadaná Patrícia Koyšová pri svojej tvorbe pracuje s industriálnymi nástrojmi, vďaka čomu jej unikátne abstraktné diela zanechávajú silný vizuálny zážitok.

pozrieť video

AŠOT HAAS

O jedno z produkčne najnáročnejších diel, ktoré sa objavili v komunikácii banky, sa postaral pozoruhodný umelec Ašot Haas. Venuje sa širokému spektru výtvarnej tvorby od sochy, skla cez maľby a grafiky až po experimentálne disciplíny, ktoré vás dostanú na prvý pohľad.

pozrieť video

Nina Weisslechner

Výnimočný talent modernej grafickej tvorby Nina Weisslechner sa podpísala pod jednu z vizuálne najzaujímavejších kampaní banky. Jej neopakovateľné diela je možné nájsť v mnohých verejných i súkromných zbierkach doma i v zahraničí.

pozrieť video

ANDREA ZVADOVÁ

Fotografie Andrey Zvadovej vás prinútia na chvíľu postáť a vychutnať si estetický zážitok, ktorý z nich ide. Šikovná fotografka s výnimočným citom pre detail, pôsobiaca v Londýne, ale aj na Slovensku, sa významne spolupodieľala na kampani k dlhopisu Eurovea.

pozrieť video